Нафтогаз
>
Основна діяльність в нафтогазовій галузі стосується питань забезпечення безаварійної експлуатації магістральних нафто-, газо- та продуктопроводів. Ми виконуємо розробки і науково-технічні роботи для: підтримки прийняття рішень по оцінці небезпеки експлуатаційних дефектів, виявлених засобами неруйнівного контролю; оптимізації та безаварійного виконання ремонтних робіт; моделювання технологічних процесів та аварійних ситуацій; декларування безпеки на основі ризик-аналізу; проведення оцінки технічного стану трубопроводів на потенційно небезпечних ділянках тощо.
Оцінка небезпеки експлуатаційних дефектів та визначення допустимого тиску нафто-, газо- та продуктопроводів
Виконана оцінка конструкційної міцності ділянок магістральних трубопроводів за результатами контролю дефектів з застосуванням внутрішньотрубних діагностичних поршнів з використанням програмного забезпечення “StrengthPro” та “PressureMaster”, які враховують вимоги наступних стандартів ДСТУ-Н Б.В.2.3-21:2008 та API 579.
Комплексне обстеження технічного стану 500 км ділянок магістральних газопроводів великого діаметру «УПУ» і «ПРОГРЕС»
Виконана комплексна оцінка технічного стану газопроводів 1420 мм на ділянках між 5 компресорними станціями для визначення необхідності проведення модернізацій обладнання та реконструкцій найбільш навантажених ділянок.
Оцінка технічного стану повітряних переходів на основі діагностики та аналізу напруженого стану
Виконання комплексу робіт з оцінки технічного стану повітряних переходів магістральних трубопроводів на основі діагностичних робіт, топогеодезичного позиціювання всіх елементів та побудови просторової комп’ютерної моделі для оцінки напруженого стану.
Науково-технічна підтримка прийняття рішень при виконанні ремонтних робіт трубопроводів на повітряних переходах
Розроблена розрахункова модель для визначення статичного напружено-деформованого стану трубопроводу при його піднятті та утриманні над аварійними опорами під час виконання ремонтних робіт на опорах .
Моделювання технологічного процесу протягування нового трубопроводу меншого діаметру через аварійний більшого діаметру
Промодельовано та визначено оптимальні параметри для безпечного виконання унікальних робіт з ремонту протяжної (1500 м) аварійної ділянки підводного трубопроводу шляхом протягування нового трубопроводу меншого діаметру через більший.